Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Nová struktura - nemazat > Úvod

[Logo]

Rychlý kontakt: +420 731 500 095

Jazykové mutace

SKYLANE UL. Simply Flying!

[video]


O SKYLANE UL.

Skylane šitý na míru milovníkům ultralightů

Náš dvoumístný ultralight je od začátku koncipován pro maximální komfort a užitnou hodnotu. Díky hornoplošníkovému řešení si s ním užijete ničím nerušené výhledy do okolí. S použitím nejmodernějších technologií jsme dosáhli nízké prázdné hmotnosti, což přináší možnost letět ve dvou pilotech bez překročení hmotnostních limitů.

Kromě nízké hmotnosti se Skylane pyšní nejprostornějším zavazadlovým prostorem ve své kategorii, který je navíc pohodlně přístupný i za letu. Letoun sám je vyrobený z kompozitního materiálu, takže je vysoce odolný proti nárazu a vlhkosti. Oproti letadlu kovové konstrukce vás nemusí trápit rez či mikroskopické praskliny u nýtových spojů.

O společnosti AirLony

Naše letecká firma vznikla v roce 1998 a založil ji letecký konstruktér Petr Lonský. Záhy spatřil světlo světa letoun Highlander (ultralehký dvoumístný dvouplošník). Právě na zkušenostech z tohoto stroje se stavělo při vývoji nové koncepce – Skylane UL.

Letoun Skylane jsme zalétli v roce 2003 a dnes už dodáváme modernizovanou verzi druhé generace.

Bezpečnost na nejvyšší úrovni

Kromě komfortu je pro nás alfou a omegou i bezpečnost, a proto letouny podstupují nespočet náročných a detailních testů, pevnostních zkoušek trupů a křídel, zkoušky řízení, pásů, nádrží a spoustu dalších. Bezpečnost dále zvyšují výborné letové vlastnosti Skylane UL.

Zaujal vás náš letoun? Ozvěte se nám a domluvíme se na dalším postupu.

Komfortní letadlo Skylane UL | AirLony

Náš dvoumístný ultralight Skylane je pro svou nízkou hmotnost a velký zavazadlový prostor ceněným letadlem. Zjistěte, zda si ho oblíbíte i vy.

O společnosti

Letadla


Vyrobená letadla

[3x obrázek]


Kontakty

Na Průhoně 3643
276 01 Mělník

+420 731 500 095

+420 411 136 208

airlony@airlony.cz

Grafický prvek mapy

Zobrazit na mapě